Våre ansatte

Våre ansatte er dedikerte næringsmeglere med fokus på markedet i Østfold og Follo. Vi har et sterkt kundefokus og driver fag- og kompetanseutvikling slik at kundens verdier håndteres på en trygg og sikker måte.

Øivind Slangsvold

Næringsmegler salg/utleie

E-post: os@metra.no
Telefon: 404 61 800

Kjell R. Karlsen

Næringsmegler salg/utleie

E-post: kjell@metra.no
Telefon: 915 67 434

Oda Christine Solberg Ystrøm

Næringsmegler salg/utleie

E-post: oda@metra.no
Telefon: 971 93 186

Roy Hugo Øren

Næringsmegler salg/utleie

E-post: roy@metra.no
Telefon: 928 16 111

Torkil Krange

Næringsmegler salg/utleie

E-post: torkil@metra.no
Telefon: 970 93 125

Ann Kristin Berg

Næringsmegler salg/utleie

E-post: akb@metra.no
Telefon: 913 20 622

Runar Haugland

Næringsmegler salg/utleie

E-post: runar@metra.no
Telefon: 952 56 130

Geir Hesselberg

Næringsmegler salg/utleie

E-post: geir@metra.no
Telefon: 901 82 425

Odd Groth

Næringsmegler salg/utleie

E-post: odd@metra.no
Telefon: 913 49 453

Ragnar Normann-Hansen

Rådgiver – Ingeniør bygg

E-post: rnh@metra.no
Telefon: 906 89 554

Hanne Norgård

Markedsansvarlig

E-post: hanne@metra.no
Telefon: 976 88 113

Linda K. Nilsen

Markedskoordinator

E-post: linda@metra.no
Telefon: 901 16 067

Anne Faale Hansen

Backoffice

E-post: anne@metra.no
Telefon: 69 27 89 17

Christian Wehn

Daglig leder

E-post: christian@metra.no
Telefon: 922 90 449

Erik Hermansen

Økonomi-/administrasjonssjef

E-post: erik@metra.no
Telefon: 911 04 083